O mnie.

Cześć! Mam na imię Robert i jestem fotografem portretowym ze Szczecina.
Fotografuję mężczyzn takich jak Ty!

Fotograf portretowy Szczecin - Robert Jachim
Robert Jachim, fotograf portretowy Szczecin

Robert Jachim
Fotograf portretowy Szczecin | Męskie.Portrety

 

Fotografia jest dla mnie bardzo ważna. Bardzo mnie wzrusza. Jest częścią mojego życia. Zauważyłem, że pokochałem to, co mogę wyrazić aparatem fotograficznym, a czego nie umiem oddać pisaniem.
Odkąd pamiętam, aparat zawsze był blisko mnie. Był świadkiem moich wzlotów i upadków. Uwieczniał chwile dla mnie ważne, bardzo ważne i najważniejsze.

 

Obserwuję i fotografuję codzienne życie, zachowanie i emocje ludzi od ponad 15 lat. Z nieustającą pasją, radością i zaangażowaniem. Krótko mówiąc łapię ich dusze. W portrecie uwielbiam autentyczność, naturalność i spontaniczność.

 

Historia, emocje, światło, kadr, to dla mnie wciąż podstawowe elementy, jakich poszukuję w fotografii portretowej. Każdy model ma swoją historię. Fotograf również. Podczas sesji zdjęciowej wytwarza się wspólna więź, czego efektem są prawdziwe emocje, które staram się pokazać na fotografii. Światło natomiast dobieram do tych właśnie emocji i mojego bohatera zdjęć.

 

Najchętniej fotografuję w plenerze, gdzie tworzę naturalne i autentyczne męskie portrety, jako fotograf portretowy Szczecin. Dlatego uwielbiam naturalne światło, ponieważ to ono decyduje o tym, w jakim klimacie będzie sesja.

 

Na moich sesjach zdjęciowych uwieczniam wyjątkowe chwile i piękne momenty. Dzięki wyjątkowym portretom, które przykuwają uwagę, chcę pokazać Twoje mocne strony, dodać Ci pewności siebie, pokazać Twoją indywidualność.

 

Chcę sprawić, że znowu poczujesz się wyjątkowo, a zdjęcia będą dla Ciebie niezapomnianą pamiątką na długie lata. Bez wątpienia fotografia to dla mnie prawdziwe emocje, naturalne reakcje i w związku z tym wyjątkowe zdjęcia.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię na męską sesję zdjęciową, abyś poczuł się znowu wyjątkowo.

Fotografuję mężczyzn takich jak Ty!
Jako fotograf portretowy Szczecin.

 

Instagram
Facebook
Pinterest

Jak pracuję? Gdzie odbywają się moje sesje zdjęciowe?

Najchętniej fotografuję w plenerze, gdzie tworzę wyjątkowe, naturalne i autentyczne męskie portrety, jako fotograf portretowy Szczecin.
Dlatego uwielbiam naturalne światło, ponieważ to ono decyduje o tym, w jakim klimacie będzie sesja.

Moim celem podczas sesji jest uzyskanie od kilku do kilkudziesięciu najlepszych Twoich fotografii. Do uzyskania najlepszego efektu potrzeba czasu.
Z każdą kolejną minutą podczas sesji, osoba fotografowana zaczyna czuć się swobodniej przed obiektywem, rozluźnia się, nabiera doświadczenia, dzięki czemu mam możliwość uchwycenia najkorzystniejszego wyglądu i charakteru fotografowanej osoby. Dlatego moje sesje zdjęciowe trwają od godziny, dwóch lub więcej.

Podczas sesji zdjęciowej powstaje od 200-1500 ujęć, z których wybieram tylko te najlepsze i tylko te poddaję profesjonalnej autorskiej obróbce.

Kiedy dostanę moje zdjęcia z sesji?

W ciągu 2-3 dni roboczych po sesji zdjęciowej wysyłam Ci link do galerii internetowej, która jest zabezpieczona unikatowym hasłem, abyś wybrał te fotografie, które będą przeznaczone do dalszej profesjonalnej obróbki. W ciągu kilku tygodni (w zależności od wybranego pakietu) otrzymujesz zdjęcia drogą elektroniczną plus wydruki, jeśli są one częścią wybranego przez Ciebie pakietu.

error: Ooooops!