Opinie bohaterów moich zdjęć

Męskie portrety

Piotr Kwak

Sesja przebiegła w bardzo luźnej atmosferze od samego początku. Z Robertem przeszliśmy na “Ty”, aby czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Śmiem twierdzić, że Robert potrafi dostosować się do osoby i uwiecznić na zdjęciu cechy jej osobowości.

W moim przypadku sesję można porównać do wyjścia z kumplem, ale przy okazji wraca się ze świetnymi, profesjonalnymi zdjęciami. Momentami zapominałem, że jestem na sesji zdjęciowej, a była to moja pierwsza sesja – taka właśnie panowała atmosfera.

Dzięki wskazówkom Roberta wiedziałem, co robić i jak się ustawić, a efekty mówią same za siebie.
Gorąco polecam Roberta, jest znakomitym fotografem z super osobowością!

Piotr Kwak

Sesja portretowa

Gharfur

Była to moja pierwsza sesja fotograficzna, więc nie wiedziałem, czego się spodziewać. Jednak od samego początku Robert stworzył atmosferę, która sprawiła, że czułem się komfortowo. Dzięki temu byłem w stanie otworzyć się na współpracę, co zaowocowało zdjęciami, które przerosły moje najśmielsze marzenia.

Robert nie tylko umiejętnie kieruje procesem sesji, ale także potrafi pokazać na zdjęciach to, co najlepsze. Zobaczyłem siebie w zupełnie nowym świetle. Jego umiejętność tworzenia tego jednego magicznego ujęcia jest niezwykła.

Po tej sesji mogę śmiało powiedzieć, że wrócę do Roberta na co najmniej jeszcze jedną sesję. To doświadczenie przeszło moje oczekiwania i dało mi dużo wewnętrznego powera. Jeśli szukasz świetnego fotografa dla siebie, to zdecydowanie polecam sesję z Robertem!

Gharfur

Męska sesja zdjęciowa - Kuba

Kuba Klimek

Już od samego początku na sesji czułem się świetnie. Robert stworzył naprawdę przyjemną atmosferę, zaczynając od wspólnej kawy i przechodząc na “Ty”, co sprawiło, że wszystko stało się o wiele bardziej luźne i przyjazne. Nie przypuszczałem, że pozowanie może być takie proste! Dzięki jego wskazówkom poczułem się pewnie, a każda pozycja przynosiła mi niesamowitą satysfakcję, nawet pomimo tego, że na razie nie widziałem efektów.

Co najważniejsze, zdjęcia są po prostu rewelacyjne! Zdjęcia robią naprawdę świetną robotę na Tinderze i Instagramie, wszyscy moi znajomi je chwalą, co jest dodatkowym potwierdzeniem, że sesja z Robertem była strzałem w dziesiątkę.

Jeśli zastanawiasz się nad sesją zdjęciową, szczerze polecam Roberta. To nie tylko świetny fotograf, ale także osoba, która potrafi stworzyć relaksującą atmosferę, dzięki czemu sesja staje się niezapomnianym przeżyciem. Polecam z całego serca!

Kuba

Męska sesja zdjęciowa - Konrad

Konrad Wróblewski

Zdecydowanie jestem zadowolony z jej przebiegu i jako dla osoby, która robiła to pierwszy raz okazało się to o wiele swobodniejsze niż się spodziewałem. Podobała mi się luźna, pozytywna i przyjazna atmosfera oraz spontaniczny charakter sesji, co dawało poczucie raczej przyjemnego wyjścia ze znajomym niż jakiegoś oficjalnego procederu pod presją.

Wskazówki do tego jak się ustawiać i dużo sugestii były bardzo pomocne i dawały poczucie, że Robert wie co robi i chce, żeby to wyszło fajnie. Muzyka również była ciekawym pomysłem, który wprowadzał trochę dodatkowej energii. Było to nowe doświadczenie i nic bym w nim nie zmienił. Po wstępnym przejrzeniu zdjęć jestem niesamowicie zadowolony z efektów, a one same będą nie tylko pamiątką z mojego obecnego okresu życia, ale również z niezwykle fajnie spędzonego dnia.

Konrad

Męska sesja zdjęciowa - Konrad

Konrad Pawicki

Znaleźć się przed obiektywem Roberta Jachima to czysta przyjemność. Od samego początku wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistą, a zarazem z człowiekiem, który kocha to, co robi. Widać to w dbałości o każdy detal, o najdrobniejszy szczegół. Robert potrafi wydobyć z fotografowanego mężczyzny to, co w nim najciekawsze i najbardziej atrakcyjne, znakomicie wpisując modela w kontekst przestrzeni.

Przy tym tworzy wspaniałą atmosferę, łącznie ze specjalnie dobraną ścieżką dźwiękową! Byłem bardzo mile zaskoczony, że z głośnika płynie moja ulubiona muzyka. Jakimi detektywistycznymi metodami do tego doszedł? To już jego tajemnica. A efekt? Za najlepszą rekomendację niech posłużą słowa mojej żony, która stwierdziła, że po obejrzeniu tych zdjęć natychmiast umówiłaby się ze mną na randkę.

Konrad Pawicki

Męska sesja zdjęciowa - Jeremiasz

Jeremiasz Linczak

Zdjęcia są rewelacyjne! Robert to zawodowiec. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Przed obiektywem stałem pierwszy raz. Robert doskonale i cierpliwie tłumaczy, sprawia że model jest wyluzowany. Jest kreatywny, zaangażowany i dokładnie wie, co dane zdjęcie ma przedstawiać. Sesja z nim to czas pełen humoru, rozmów i dobrej zabawy. Szczerze polecam!

Jeremiasz Linczak

Męska sesja zdjęciowa - Łukasz

Łukasz Kanclerowicz

Deszczowe dni, brak czasu i słaby humor, wskazywały na nudny i ponury wieczór, a tu jeszcze telefon z propozycją sesji zdjęciowej. To nie jest dobry czas na sesję, pomyślałem. Jak bardzo się myliłem, Robert pokazał mi później na zdjęciach. On to po prostu czuje, wie kiedy warto zrobić sesję. Mimo padającego deszczu, zdjęcia wyszły fantastyczne! Nieprawdopodobne dla mnie jest to, że zdjęcia całkowicie ukazują rzeczywistość, nie są przerobione, a pomimo tego wyglądają fantastycznie!

Dziękuję jeszcze raz za świetną zabawę, super zdjęcia, a przede wszystkim wyjątkowy sposób na odstresowanie się. Koniecznie spróbujcie swoich sił, przed jego obiektywem, Robert ma naprawdę wyjątkowe spojrzenie i duże doświadczenie.

Łukasz Kanclerowicz

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej

Jeremiasz Linczak

Nie wiem, jak Robert to robi, ale na jego zdjęciach dzieje się magia. Z pozoru zwykłe miejsce zamienia w miejsce nastrojowe i klimatyczne. Była to moja druga sesja u Roberta i mimo, że praktycznie nie mam doświadczenia w pozowaniu, czułem się wyśmienicie. Kilka wskazówek, przedstawienie wizji sesji i wiedziałem już że będzie dobrze.

Do sesji podszedłem tak jak Robert prosił, na luzie. A to co zobaczyłem na zdjęciach było po prostu wyjątkowe. W końcu mam zdjęcia, na które zwracają uwagę moi znajomi. Szczerze polecam każdemu facetowi przeżyć taką sesję.

Jeremiasz Linczak

Męska sesja zdjęciowa - Paweł

Paweł Misiak

Co mogę napisać. Jeśli chcesz spędzić fajnie czas, poczuć się swobodnie i być sobą, a do tego mieć przefajne zdjęcia, to nie szukaj nikogo innego. Robert to gość, który podczas sesji nie krzyczy, nie miesza z błotem, wręcz przeciwnie, podpowie jak się ustawić, porozmawia, pośmieje się z Tobą i przede wszystkim wie co robi. Poszuka u Ciebie tego czegoś i bądź pewien, że to znajdzie. Szczerze polecam!

Paweł Misiak

error: Ooooops!