Regulamin sesji zdjęciowej

Męska sesja zdjęciowa - Łukasz

Regulamin sesji zdjęciowej powstał z myślą o Tobie i naszej współpracy. Dzięki temu wszystko będzie jasne, nie będzie nieporozumień i wątpliwości. Skupimy się tylko na sesji. Każdy klient, przed sesją otrzymuje link do tego regulaminu. To bardzo ważny dokument, z którym musisz się zapoznać.

PŁATNOŚĆ

 1. Termin sesji rezerwowany jest na 3 dni. Po wypełnieniu formularza skontaktuję się z Tobą telefonicznie lub drogą mailową w ciągu 24h. Wtedy też poproszę Cię o wpłacenie zadatku w wysokości 200 zł. O szczegółach dowiesz się ode mnie.
 2. W razie braku wpłaty, termin sesji zdjęciowej jest automatycznie anulowany.
 3. W przypadku całkowitej rezygnacji z sesji wpłata za sesję nie podlega zwrotowi.
 4. Kilka dni przed sesją, dostaniesz ode mnie informację (za pomocą sms lub Facebook) przypominającą o terminie i godzinie sesji.
 5. Druga część płatności następuje w dniu sesji.

ZDJĘCIA I TERMINY

 1. Istnieje jednorazowa możliwość zmiany terminu. Poinformuj mnie o tym, co najmniej 3 dni przed sesją.
 2. Zdjęcia z sesji zdjęciowej przekazuję w wersji elektronicznej z indywidualnym hasłem dostępu.
 3. Klient dostaje w ciągu kilku dni po sesji link, w którym umieszczona jest galeria surowych zdjęć z sesji. Dostęp do tej galerii jest na indywidualne hasło.
 4. Wyboru zdjęć dokonuje sam Klient do 5 dni roboczych od wysłania do niego linka. Zdjęcia są jedynie do wglądu. Nie można ich nigdzie publikować. Umieszczony na nich znak wodny zostanie usunięty, po oddaniu gotowych zdjęć.
 5. W przypadku braku wyboru zdjęć przez Klienta, to fotograf, kierując się swoim doświadczeniem, wybiera najlepsze ujęcia z danej sesji i poddaje je profesjonalnej autorskiej obróbce.
 6. Wykonuję naturalne i autentyczne męskie portrety, zatem zależy mi, aby zdjęcia przedstawiały Ciebie. Podczas retuszu usuwam takie niedoskonałości jak krostki, strupki czy opryszczkę. Nie modyfikuję jednak Twoich rysów twarzy, sylwetki czy stałych elementów urody jak tatuaże czy znamiona.
 7. Gotowe zdjęcia Klient otrzymuje w ciągu 14 dni roboczych od wyboru zdjęć przez Klienta.
 8. Klient otrzymuje dokładnie tyle zdjęć, ile wybrał w danym pakiecie i za nie zapłacił. Pakiety sesji (1, 2 lub 3) obejmują wybór 8, 15 lub 30 zdjęć. Każde kolejne wybrane przez klienta zdjęcie jest płatne 50 zł lub 45 zł w zależności od wybranego pakietu.
 9. Klient dostaje zdjęcia w rozdzielczości 3000px po dłuższym boku do użytku na portalach społecznościowych.
 10. Umawiając się do mnie na sesję, akceptujesz mój styl fotografii, kadrowania i obróbki, która nie podlega zmianom.
 11. Wszystkie zdjęcia poddawane są profesjonalnej i autorskiej obróbce – wedle uznania i stylu autora.
 12. Nie oddaję zdjęć surowych, bez obróbki, jak również plików RAW.
 13. Regulamin sesji zdjęciowej określa również, zgodnie z zasadami prawa autorskiego zakaz jakiejkolwiek ingerencji w zdjęcie. Szczególnie dotyczy to kadrowania, zmiany kolorystyki, stosowania filtrów, usuwania znaku wodnego fotografa przez Klienta lub osoby trzecie.
 14. Fotograf przechowuje zdjęcia przez 30 dni od oddania ich Klientowi. Po tym czasie zdjęcia są kasowane i nie ma możliwości ich odzyskania.

ZGODY I DANE OSOBOWE

 1. Klient musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko, email, nr telefonu) w celu wykonania usługi.
 2. W każdej chwili Klient może żądać ich usunięcia, co skutkuje zaprzestaniem usługi.
 3. Biorąc udział w sesji, wyrażasz zgodę na publikację kilku ujęć w moich mediach społecznościowych (FacebookInstagramstrona www), publikacji w prasie czy materiałach reklamowych. Trafiłeś tutaj, ponieważ gdzieś już widziałeś moje zdjęcia w Internecie. Publikuję tylko najlepsze ujęcia. Jeżeli nie wyrażasz zgody na publikację, poinformuj mnie o tym przed sesją.

SESJA ZDJĘCIOWA

 1. W mojej ofercie przygotowałem trzy rodzaje pakietów: Pakiet 1, Pakiet 2 lub Pakiet 3. Pełne opisy, ceny i szczegóły poszczególnych pakietów znajdziesz klikając w ten link.
 2. Proszę Cię o punktualne przybycie na umówioną sesję. Jeżeli wiesz, że się spóźnisz, proszę o kontakt pod nr 502 618 303. Tym bardziej proszę o kontakt, jeśli wiesz, że nie będziesz mógł przyjść na naszą sesję.
 3. Akceptowalny czas spóźnienia na sesję to 15 minut. W innym razie czas sesji jest skracany o czas spóźnienia.
 4. Do każdego pakietu istnieje możliwość dokupienia odbitek, albumów lub wydruków wielkoformatowych w różnych formatach. Ceny do uzgodnienia.
 5. Na tę chwilę nie realizuję sesji studyjnych. Sesje mogą odbyć się w plenerze lub u Ciebie w domu/apartamencie.
 6. Zdjęcia wykonuję od poniedziałku do soboty. Sesja w niedzielę jest możliwa za dodatkową dopłatą. Godziny sesji ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju sesji i warunków pogodowych (zwykle jest to przedział między 8-18)
Regulamin sesji zdjęciowej. Męska sesja zdjęciowa - Łukasz
error: Ooooops!